הרצליה לעזרת הנהגים: האפליקציה שתעזור לכם למצוא חנייה

מתקשים במציאת חנייה באזור התעשייה הרצליה? בדיוק בשביל זה פיתחה העירייה, באמצעות החברה לפיתוח הרצליה, את האפליקציה "חניה בהרצליה". כל הפרטים בכתבה שלפניכם

שרון יונתן

כל אחד מכיר את הסיטואציה הבאה: מסתובבים חסרי אונים בניסיון למצוא חנייה פנויה ולא מצליחים. עכשיו עיריית הרצליה, באמצעות החברה לפיתוח הרצליה, יוצאת בניסוי עם אפליקציה המאפשרת קבלת מידע על הסבירות למצוא חניות פנויות במסגרת חניית כחול-לבן באזור היעד וניווט אליהן. האפליקציה, שפיתחה חברת סייפר פלייס, מעודכנת אוטומטית בעזרת תשתיות טכנולוגיות ובכך מאפשרת לקבל מידע בזמן אמת.

מרכז מתחברים מתנות לחג

הניסוי מתבצע בשלושה רחובות באזור התעשייה הרצליה (בתמונה): הסדנאות, אריה שנקר והמנופים, הממוקמים דרומית לרחוב אבא אבן והוא מתייחס גם למידת העומס בשלושת החניונים באותם רחובות. הניסוי יימשך עד סוף השנה.

מקומות החנייה בכל נתיב נסיעה צבועים בצבעים שונים, שעל פי המקרא באפליקציה מספקים מידע על מידת הסבירות למציאת חנייה. כמו כן, בלחיצה על נקודה במפה יוכלו המשתמשים לנווט לנקודה זו בעזרת מפות גוגל או ב-waze.

על פי תוצאות הניסוי העירייה והחברה לפיתוח הרצליה ישקלו בעתיד את הרחבתו לאזורים צפופי חנייה נוספים. אז איך מצטרפים? מורידים את האפליקציה "חניה בהרצליה", אין צורך ברישום, או במסירת פרטים אישיים.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "הרצליה פועלת בעקביות למען תנועה זורמת וחלקה בכבישים, כשחלק נכבד מכך תופסים כלי הרכב הפרטיים. עבור נהגים אלה אנו דואגים לשפר את מצב החניות בעיר".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, ציין: "עיריית הרצליה פועלת בהתמדה על מנת להקל על ציבור הנהגים, כשמציאת מקום חנייה הוא חלק חשוב בכך. אנו מקווים שהניסוי הנוכחי אכן יתרום לשיפור המצב".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

קישור לאפליקציה ניתן למצוא באתר עיריית הרצליה

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.