מגפת הקורונה בהרצליה: יממה אחת – תשעה נדבקים

מתחילת החודש עלה מספר הנדבקים בקורונה בהרצליה ב-52 לעומת 4 בלבד ברמת השרון. אמש הודיעה עיריית הרצליה על סגירת גן ראם ברחוב הפיוס וכיתה בבית הספר היסודי שז"ר בעקבות שני תלמידים שנמצאו חיוביים לקורונה

שרון יונתן

נמשכת העלייה המדאיגה במספר הנדבקים בקורונה בהרצליה: על פי נתונים שפירסם משרד הבריאות אמש (מוצאי שבת) עלה מספר הנדבקים בהרצליה ביממה שלפני כן בתשעה – 163 נדבקים אתמול בערב לעומת 154 נדבקים ביום שישי. בתחילת החודש עמד מספר הנדבקים בהרצליה על 111, כלומר עלייה של 52 נדבקים בפחות מארבעה שבועות, 17 מתוכם בשבוע האחרון.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן. מחפשים דירה חדשה בהרצליה? צורי ונעמי

מספר החולים הפעילים בהרצליה עומד על 53, שניים מהם הם החולים המאומתים שהתגלו אתמול בבית הספר היסודי שז"ר ובגן ראם ברחוב הפיוס. כפי שפרסמנו אמש בדף הפייסבוק של "שרון און ליין" בעקבות כך, הוחלט לסגור את אחת מכיתות ו' בבית הספר שז"ר ואת גן ראם. בנוסף, תלמידי אחת מכיתות ט' בחט"ב הנגיד בהרצליה וצוות המורים ישהו בבידוד של יום אחד (היום) עקב תלמידה שנדבקה בקורונה, אבל נמצאת כבר 13 יום בבידוד בביתה.

גם ברמת השרון קיימת עלייה במספר הנדבקים אבל היא מתונה בהרבה. לפי הנתונים אמש מספר הנדבקים ברמת השרון עומד על 50, כאשר מתוכם יש 5 חולים פעילים. ברמת השרון עלה מספר הנדבקים מתחילת החודש בארבע בלבד.

בהרצליה יש נכון להיום 367 תושבים בבידוד ואילו ברמת השרון 93 תושבים בבידוד. מספר הבדיקות בקרב תושבי הרצליה עומד על 9,346 ואילו בקרב תושבי רמת השרון על 4,068.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.