המחאה נגד הקמת המשרפה, בסמוך למחלף מורשה, נמשכת

מחר לפני צהריים תתקיים מחאה נוספת בכיכר העירייה. מיקי מחבובי, ממובילי המאבק, פונה לתושבי העיר: "אם בריאותכם, בריאות ילדיכם, ואיכות חייכם חשובה לכם אתם חייבים להגיע לכיכר"

שרון יונתן

מאבק התושבים במשרפה, המתוכננת להיבנות בסמוך למחלף מורשה, נמשך. מחר (שישי, 11:00) תתקיים מחאה נוספת בכיכר העירייה בצומת ביאליק – אוסישקין. מדובר במחאה שניה במספר כאשר ביום שישי שעבר השתתפו בה עשרות משתתפים (בתמונה). כזכור, מדובר בנושא שמסעיר את העיר, כאשר ראיון מצולם עם ראשי המאבק פרסמנו כבר לפני כחודש. בינתיים, הודיעה השרה להגנת הסביבה, גילה גמליאל, כי היא תבחן את הנושא, אבל את התושבים זה לא מרגיע והם דורשים את ביטול התכנית לאלתר.

עורך דין ונוטריון רונן צ'יניאו

מיקי מחבובי, ממובילי המאבק: "אני קורא לציבור להתייצב מחר בכיכר להפגנת נוכחות בהנגשת המאבק למי שטרם נחשף למאבק. כיסאות ושמשיות הוצבו במקום באדיבות העירייה. לנו נשאר רק להגיע לשעה אחת של הפגנת נוכחות מפגש תושבים ועדכון על המאבק. אם בריאותכם, בריאות ילדיכם, ואיכות חייכם חשובה לכם אתם חייבים להגיע לכיכר. יש לציין כי המחאה היא לא נגד העירייה אלא נגד הכוונה של הות"ל והמשרד להגנת הסביבה להקים את המשרפה בצומת מורשה, 400 מטר מבתי התושבים. אנחנו נמשיך למחות כל יום שישי עד שהתכנית תבוטל".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.