"זה יהיה מוות קליני לענף כולו"

אייל אוריאלי, מבעלי אולם קסיופיאה בהרצליה פיתוח, מקווה ומאמין שלא יסגרו את אולמות האירועים אבל מצהיר מה יקרה אם האופציה הנוראית הזאת אכן תתממש

שרון יונתן

ההתפרצות המחודשת של מגפת הקורונה והדיבורים על גל שני שכבר בדרך העלו שוב לכותרות את האפשרות על הגבלות חדשות/ישנות שיוטלו בעקבות המצב. אחד הסקטורים שאמור לחשוש הוא אולמות האירועים שרק לפני קצת פחות משבועיים חזרו לפעילות. אחד האולמות בהרצליה שחזר לעבוד הוא קסיופיאה, הצמוד לקניון ארנה, שאת סיפורו הבאנו באמצע חודש מאי, חודש לפני פתיחת אולמות האירועים.

עו"ד רונן צ'יניאו

 אייל אוריאלי (בתמונה עם אביו יהודה), מבעלי האולם, סיפר היום לאתר "שרון און ליין" על החזרה לשגרה ותחילת ההתאוששות: "חזרנו לעבוד ב-14 ביוני תחת ההגבלות המחמירות של משרד הבריאות שגורמות לכך שהאירועים לא יהיו מלאים למרות שהם מוגבלים ל-250 אנשים בלבד. עד כה קיימנו חמישה אירועים של חתונות, בר מצווה ובריתות. אנחנו בקצב של שלושה עד ארבעה אירועים בשבוע אז לא הצלחנו להגיע לאירוע כל יום. ההגבלות האלו גורמות לציבור, המבוגר במיוחד, לוותר על הגעתו לאירוע".

אייל, אם חס וחלילה יוחלט שוב על סגירת אולמות אירועים, מה ההשלכה עבור הענף?

"יהיה אפשר לסגור את כל התחום. זה פשוט מוות לקליני לענף. אם תהיה סגירה נוספת כבר לא תהיה מזה התאוששות. יש קולגות שאיבדו כבר את מפעל החיים שלהם, חברות הפקה שנמצאות במצב קשה מאוד. אני לא רוצה לדמיין מה יקרה אם יסגרו, אבל להערכתי לא תהיה סגירה נוספת של אולמות אירועים. הם לא טיפלו באולמות כמו שצריך, אז לא ירשו לסגור אותם".

העסק שלכם יעמוד בפני סגירה נוספת?

"קודם כל, קשה לי להאמין שיגיעו למצב שיסגרו אולמות אירועים זמן כה קצר אחר שנפתחו. אני תמיד אופטימי ורוצה להאמין שגם אם נגיע לזה נוכל להתאושש, אבל כמובן שזה לא יהיה פשוט".

עיריית רמת השרון מאחלת לכם חג פורים שמח

חושש שהקורונה תגיע לאולם שלכם כמו שהגיעה לאולמות אחרים?

"אין לי ספק שגם אצלנו עברה קורונה, כמו שיש המון אנשים שהם נשאים של המחלה ולא יודעים על כך. הרי ככל שיעשו יותר בדיקות ימצאו יותר נדבקים. זה הכל. ברור שיש את החשש הזה, אבל כמו שאמרתי אני מנסה תמיד להישאר אופטימי".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

אולם האירועים והשמחות קסיופאה
אולם האירועים קסיופיאה. לא לסגירת האולמות

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.