משמר שכונה חדש – עכשיו גם בנווה ישראל ובנווה אמירים

לאחר שהקימה כבר חמש משמרות שכונה ברחבי העיר, הודיעה היום עיריית הרצליה על הקמת משמר שכונה שישי – בנווה ישראל ובנווה אמירים

שרון יונתן

משמרות השכונה בהרצליה מתרחבים ועכשיו גם שכונות נווה ישראל ונווה אמירים מצטרפות ליוזמה ומקימות גם הן משמר שכונה. זה כבר משמר השכונה השישי בהרצליה, אחרי מערב העיר, נווה עמל, הרצליה ב', הרצליה צפון ושכונת יבור. בעירייה הסבירו היום כי בנווה ישראל ובנווה אמירים עלו בקשות מצד תושבים ואף החלו פגישות עם אגף ביטחון, פיקוח וסדר ציבורי, אבל אז הגיעה הקורונה והכל הוקפא. עכשיו זה מתעורר שוב והחל תהליך רשמי לגיוס מתנדבים.

מרכז מתחברים מתנות לחג

המתנדבים עוברים הכשרה לפני שהם יוצאים לסיורים, וכן מקבלים רכב עירוני עם אור מהבהב, אפוד לזיהוי ומכשיר קשר המחובר למוקד השליטה העירוני. השבוע נערך מפגש זום עם תושבים ובו הם קיבלו הסבר על מהות המשמר, המשימות שעומדות בפניו וכן מידע על ההדרכה שיעברו. המעוניינים יכולים למלא את פרטיהם בטופס ייעודי אשר נמצא בעמוד הפייסבוק של מתנ"ס נווה ישראל ואמירים, ומאוחר יותר יוצרים איתם קשר להמשך ההצטרפות.

ראש העירייה, משה פדלון, אמר: "עיריית הרצליה משקיעה משאבים רבים בשמירה על ביטחון התושבים. במקביל, גם ההתארגנות בשטח מצד התושבים בקהילה חשובה לחיזוק הביטחון האישי". מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, אמר: "העירייה מסייעת למתנדבים בשטח, כאשר הכוחות המקצועיים של השיטור העירוני ושל אגף ביטחון, הפיקוח וסדר ציבורי מעניקים רוח גבית ותמיכה למשמרות השכונה".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.