בעקבות פניית "שרון און ליין": קצה החניון ליד חוף אכדיה דרום נוקה מלכלוך

תושב העיר התלונן כי סוללת העפר המפרידה בין קצה חניון הכורכר לחוף אכדיה דרום מלוכלכת באופן תמידי. בעקבות פנייתנו לעירייה, השטח נוקה

שרון יונתן

"לא יתכן שמצד אחד ישנה טיילת יפה עם חוף ים נקי, אבל כמה עשרות מטרים משם זוהמה ולכלוך", כך אמר השבוע תושב הרצליה שהתלונן על עשביה ולכלוך בקצה חניון הכורכר הגדול הסמוך לכניסה לחוף אכדיה דרום, כפי שרואים בתמונות שהוא שלח לנו, לפני שהשטח נוקה על ידי העירייה בעקבות פנייתנו.

משק שורצברג

התושב אמר אתמול: "אני מגיע לחוף אכדיה דרום לא מעט ותמיד נדהם כל פעם מחדש מהלכלוך הרב שיש בקצה החניון הגדול, בסוללת עפר שגובלת עם הכניסה לחוף. באופן תמידי המקום מלא בעשבייה גבוהה, ניירות, פחיות, קרטונים ומה לא. זאת תעודת עניות לעיריית הרצליה שככה היא מתחזקת את המקום, כאשר רק כמה עשרות מטרים משם העירייה יודעת לדאוג לניקיון הטיילת והחוף. אם מדובר בשטח פרטי אז שהעירייה תדאג לאכוף זאת ואם מדובר בשטח עירוני אז שתדאג לנקות שם. אני מקווה שבעקבות התלונה שלי דרככם המקום ינוקה וישמר נקי גם להבא".

כאמור, מתברר שפנייתנו לעירייה עזרה באופן מיידי. מהעירייה נמסר בתגובה: "התלונה הועברה וטופלה מיידית על ידי הגורמים המקצועיים. באם מדובר בשטח פרטי – הבעלים יחויב על הניקיון".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

עשבייה בחניון אכדיה דרום
עשבייה ולכלוך לפני ניקיון המקום

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.