הלב נקרע: הזנחה וחשד להתעללות בבעלי חיים

שיתוף פעולה של שלושה גופים: המשטרה, משרד החקלאות ועיריית הרצליה, הביא היום לחשיפת שלושה מתחמים בהם הוחזקו בעלי חיים בתנאים קשים עם חשד להתעללות בהם. שלושה חשודים זומנו לחקירה במשטרה

שרון יונתן

צילום: דוברות המשטרה

לא עוד חלומות רעים ומחשבות מפחידות - מרכז מתחברים

מקרה מזעזע של חשד להתעללות בבעלי חיים נחשף היום (שני), כאשר במהלך משותף של המשטרה, יחידת פיצו"ח (יחידת החקירות והפיקוח על הצומח והחי) של משרד החקלאות ויחידת השיטור העירוני של עיריית הרצליה התבצעה פשיטה על מספר מתחמים בהרצליה בהם הוחזקו בעלי חיים בתנאי הזנחה קשים עם חשד להתעללות.

מדובר בשלושה מתחמים ברחוב נתיבות, הסמוך למחלף שבעת הכוכבים, בשטח שבין נתיבי איילון וכביש החוף. במקום אותרו סוגים שונים של בעלי חיים שהוחזקו בתנאי הזנחה קשים וככל הנראה אף סבלו מהתעללות קשה. בין השאר נמצאו במקום עדר כבשים, כלבים (בתמונה), בעלי כנף, סוסים ובעלי חיים נוספים. כלב, שנזקק לטיפול רפואי בשל מצבו הקשה, הועבר לכלבייה העירונית, יתר בעלי החיים הועברו להמשך טיפול משרד החקלאות. שלושה חשודים זומנו לחקירה בתחנת המשטרה.

דובר מרחב ירקון במשטרה מסר: "המשטרה רואה בחומרה כל מקרה של הזנחה או התעללות בבעלי חיים ותפעל למצות את הדין עם העבריינים. לצורך הטיפול בנושא, פועלת המשטרה בשיתוף פעולה עם יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות ומבוצעות פשיטות מעת לעת על אתרים ומתחמים בהם עולה חשד להחזקה ולטיפול לקוי או הזנחה של בעלי חיים".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

בעלי החיים באחד המתחמים

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.