מאות מפגינים קראו: לא להקמת שוברי הגלים

מחאה כזאת לא נראתה בהרצליה זמן רב. מאות מפגינים קראו אחר הצהריים לבטל את התכנית להקמת שוברי גלים. מחאה נוספת הייתה גם נגד העלאת שיעור תשלום הארנונה שנידונה לאחר מכן במועצת העיר. צפו בסרטונים בסיום הכתבה

שרון יונתן

אחת ההפגנות הגדולות והרועשות ביותר שידעה הרצליה התקיימה לפני שעה קלה מול בניין העירייה, כאשר מאות אנשים קראו בקול רם וברור שהם מתנגדים להקמת שוברי הגלים מול חופי הרצליה כפי שקבעה בשבוע שעבר הוועדה המקומית לתכנון ובניה. מחאה נוספת הייתה גם נגד העלאת שיעור תשלום הארנונה שהובלה בידי חברי האופוזיציה ונידונה לאחר מכן בישיבת מועצת העיר, אבל אין ספק שהרוב המוחלט של המפגינים הגיע בשביל להביע את מחאתו נגד הקמת שוברי הגלים.

טלי למדן יועצת נדל"ן

להפגנה, שהייתה מאורגנת בצורה טובה מאוד, הגיעו אוהבי ים, גולשים, צוללים ועוד, כאשר מה שבלט הוא מספרם הגדול של בני הנוער והילדים. המפגינים הרימו עשרות שלטים עליהם נכתב בין השאר: "שוברי גלים יהרגו את העיר והים", "החוף הוא לא נדלן" ועוד.

מאות המפגינים עשו רעש רב, כאשר הם יודעים שחברי המועצה מהקואליציה, שתמכו באישור התכנית, נמצאים בבניין העירייה ושומעים אותם. המסר שלהם היה ברור ותקיף: לא נסכים לבניית שוברי הגלים.

את ההפגנה אירגן חבר המועצה יונתן יעקובוביץ' שנשא דברים חריפים ונוקבים שלוו במחיאות כפיים מצד המפגינים. יעקובוביץ', איש ים וותיק, רואה במאבק כשליחות והבטיח שלא ירפה עד שהתכנית תבוטל. את דבריו ניתן לראות בסרטון המצורף בסיום הכתבה.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

חבר המועצה יונתן יעקובוביץ' בנאום מול מאות המפגינים

חברי האופוזיציה נגד העלאת הארנונה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.