הדרך הנוחה לתל אביב: מיזם נעים בסופ"ש חוזר לפעילות

שירות ההסעות החינמיות לתל אביב ולגוש דן יחזור לפעילות ביום שישי הקרוב תוך כדי ניצול 75% ממקומות הישיבה

שרון יונתן

צילום: באדיבות עיריית קרית אונו

טלי למדן יועצת נדל"ן

בשורה טובה לתושבי רמת השרון: החל מסוף השבוע הקרוב (12 ליוני), מיזם נעים בסופ"ש חוזר לפעול בערים גבעתיים, יהוד מונוסון, קריית אונו, רמת השרון, שוהם ותל אביב-יפו. פעילותו של המערך הופסקה באמצע חודש מרץ בשל משבר הקורונה. כעת, עם אישור ההקלות להפעלת תחבורה ציבורית, ולאור הצלחתו הרבה של המערך, הוא חוזר לפעול. כדי לשמור על בריאות הנוסעים, שירות נעים בסופ"ש יופעל תוך ניצול מקסימלי של 75% ממקומות הישיבה, ועליית הנוסעים תותנה בעטיית מסכה.


כמו כן, יעמדו בכוננות כלי רכב נגישים עם מעלון עבור אנשים עם מוגבלות, בהם ניתן ליסוע בתיאום מול המוקד הטלפוני. הקווים שיחזרו לפעול הם קווים 711-705 ביום שישי בשעות 18:00 – 02:00, ביום שבת בשעות 09:00 – 18:00, למעט קו 711 לשוהם / יהוד-מונוסון, שפועל בתדירות נמוכה יותר. ניתן להתעדכן בשעות יציאה מדויקות וזמני הגעה בזמן אמת לכל הקווים באפליקציות התחבורה הציבורית התומכות. פרטים נוספים ועדכונים באתר הייעודי שהוקם. 


אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, אמר היום: "זהו עוד שלב בחזרה לשגרה וזה מרגש בפני עצמו. אני מקווה שהצעירים שלנו יגלו אחריות וישמרו על כללי הקורונה. מעבר לזה אנחנו מקווים שנוכל לחזור ולהפיק אירועי חוצות כדי שבקיץ הזה הקו מתל אביב-יפו לרמת השרון יהיה לא פחות עמוס מהדרך ההפוכה".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.