הנהלת מחוז תל אביב במשרד החינוך נפגשה עם יושבי ראש הנהגות ההורים העירוניות

במפגש, שהתקיים אתמול, נדונו מספר נושאים מהותיים בתחומי החינוך שאמורים להניב תוצאות בשנת הלימודים הבאה. במפגש נכחו זיו עומר ואיתי קפלינסקי, יו"ר הנהגות ההורים בהרצליה וברמת השרון

שרון יונתן

צילום אילוסטרציה: CDC ns nsflash

עו"ד רונן צ'יניאו

משרד החינוך בוחן כיצד לאפשר מעבר לחמישה ימי לימוד בחטיבות הביניים והקצאת ימי שישי ללמידה מרחוק ותכניות העשרה לרשויות המעוניינת בכך. נושא זה ועוד אחרים עלה לדיון בישיבה מיוחדת שהתקיימה אתמול בהשתתפות הנהלת מחוז ת"א של משרד החינוך ויושבי ראש הנהגת ההורים בערים הכלולות במחוז ת"א.

בסיכום פגישה שהוציאו זיו עומר, יו"ר הנהגת ההורים של הרצליה ואיתי קפלינסקי, יו"ר הנהגת ההורים של רמת השרון צוין כי הלמידה מרחוק במחוז, במיוחד בבתי הספר העל יסודיים הייתה טובה, אם כי יש הרבה מה ללמוד לעתיד. השניים ציינו כי משרד החינוך הינחה את המנהלים לתת דגש על הפן החברתי והרגשי ולא להקשות עם יותר מדי מבחנים.


לגבי המחסור בגננות ובמורים, צוין כי משרד החינוך פועל בדרכים רבות על מנת למצוא פתרונות וביניהן: מערכת חדשה לשיבוץ צוותי חינוך, תכניות הסבה לאקדמאים, מפוטרי קורונה ומשוחררי מערכת הביטחון. "הנושא בטיפול וכבר בשנת הלימודים הקרובה נחזה בשיפור", אמרה מנהלת המחוז ליו"ר הנהגות ההורים.

בנושא בית הספר של החופש הגדול צוין כי הוא מתוכנן לילדי גן עד כיתה ו', אך מצריך אישור תקציבי של הממשלה. לגבי מסיבות סיום, צוין כי משרד החינוך פועל לבנות מתווה מסיבות סיום לשכבות המסיימות בית ספר. קפלינסקי ועומר ציינו כי מדובר במפגש המתקיים אחת למספר חודשים כדי לדון בעניינים שוטפים ועקרוניים. "אנו מודים למנהלת המחוז ולצוותה על שיח פתוח ומכבד", סיכמו.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.