בשורה להורים: מערכת החינוך תחזור במלואה עד יום שלישי הקרוב

העירייה פרסמה הערב את מתווה החזרה ללימודים לפיו ביום ראשון יחזרו הגנים, כיתות א' עד ג' כיתות י"א-י"ב למתכונת מלאה ותלמידי כיתות ד' עד י' יצטרפו ביום שלישי

שרון יונתן

עיריית הרצליה הודיעה הערב כי עד יום שלישי תחזור מערכת החינוך בהרצליה ללימודים במתכונת רגילה ומלאה וזאת לאחר החזרה החלקית בשבוע שעבר בגילאי גני הילדים וכיתות א'-ג' וכיתות י"א-י"ב.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 5 חדרים? צורי ונעמי

בעירייה ציינו כי היא פועלת בהתאם להחלטת ראשי הערים של פורום ה-15 (פורום הערים העצמאיות).
זהו מתווה החזרה המלאה ללימודים בבתי הספר ובגנים:
ביום ראשון יפעלו: החינוך המיוחד, גני הילדים (במתכונת מלאה וללא הפיצול לשתי קבוצות), כיתות א-ג (במתכונת רגילה, ללא קפסולות), כיתות י"א י"ב (במתכונת רגילה).

כיתות ד עד י יחזרו לפעילות לימודית מלאה החל מיום שלישי הקרוב, 19.5.20, וזאת בשל הצורך בהתארגנות מתאימה של מערכת החינוך העירונית לקליטתם מחדש. צהרוני בתי הספר יפעלו החל מיום ראשון. צהרוני הגנים החל מיום שני

ראש עיריית הרצליה משה פדלון ברך על ההחלטה לחזור ולפתוח את הלימודים במלואם. לדבריו: "חזרת הגנים הצהרונים והיסודי לימים מלאים תאפשר גם להורים לחזור לשגרת העבודה. עדיין נידרשות התאמות בכיתות של חטיבות הביניים והתיכונים על מנת להבטיח את בריאותם של התלמידים ולכן נידרשים לנו עוד ימויים להתארגנות שתאפשר חזרה בטוחה ונעימה ללימודים".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, מסר: "אני מודה לכל הצוותים החינוכיים והתפעוליים בעירייה שעושים לילות כימים על מנת להניע את המערכת ולהחזירה לשגרה מלאה ובטוחה".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.