תלמידי חט"ב הנגיד הרצליה למען התושבים הוותיקים וניצולי השואה

ביום חמישי חילקו תלמידי בית הספר עוגות לתושבים וותיקים ומעוטי יכולת. למחרת התקיים מפגש מרגש בין תלמידת כיתה ח' וניצול שואה במסגרת פרויקט תיאטרון עדות שמתקיים בבית הספר

שרון יונתן

תלמידי חט"ב הנגיד בהרצליה למען הקהילה

מגפת הקורונה לא עוצרת את תלמידי חט"ב הנגיד הרצליה להמשיך ביוזמות חינוכיות וחברתיות. ביום חמישי האחרון חילקו תלמידי בית הספר, בשיתוף עם מרכז קהילתי יבור (בהנהלת אורלי כרמי וחגית רייכל, רכזת הקהילה) עשרות עוגות אותם הכינו או קנו לבני הגיל השלישי ומעוטי היכולת בעיר בצירוף מכתב או ברכה וכל זאת כדי לחמם את ליבם בתקופה קשה זו. "במיוחד בימים אלו מרגש לראות את הערבות ההדדית ואת התגייסותם של הצוות החינוכי, התלמידים, ההורים והקהילה למען מטרה חשובה ומחממת לב", אמרה מנהלת בית הספר, יהודית לוין.

טלי למדן יועצת נדל"ן

ולנושא חינוכי בבית הספר. ידידות מרגשת נרקמה במסגרת פרויקט "תיאטרון עדות" שבו נפגשים ניצולים ודור שני עם תלמידי כיתה ח', בהובלתם של עירית ועזרא דגן. החברות בין ניצול השואה משה אפשטיין ותלמידת כיתה ח', שיר גיספאן ומשפחתה, החלה במפגשים השבועיים בחטיבה ונמשכה בשיחות טלפון בין השניים, ביקור של משפחתה של שיר והבאת אוכל למשה במסגרת חגיגות יום העצמאות.

אתמול (שישי) חגגו השניים יום הולדת משותפת. משה הגיע אל ביתה של שיר עם עוגה והפתיע אותה עם סרטון מרגש בו כל חבריה מברכים אותה והשניים חגגו יחד. בבית הספר אמרו: "צוות הפרויקט והחטיבה מברכים ומוקירים את הידידות המרגשת ומאחלים למשה ושיר בריאות ואושר".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

שיר גיספאן משמואל הנגיד ומשה אפשטיין ניצול שואה
שיר גיספאן ומשה אפשטיין. מפגש מרגש לכבוד יום ההולדת

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.