במקום כדורגל: חבר המועצה ירון גדות מציע לקיים את ישיבת המועצה באצטדיון העירוני

גדות טוען כי מיום ראשון הדבר יתאפשר בעקבות הנחיות משרד הבריאות. ראש העירייה, אבי גרובר, בתגובה: "לא מפליא שהאדון גדות מנסה שוב להפוך את הישיבות לקרקס או לאיזה פרק בתוכנית הטברנה"

שרון יונתן

חבר המועצה ירון גדות מהאופוזיציה מציע לקיים את ישיבת מועצת העיר באצטדיון "גרונדמן" (בתמונה) או במגרש האימונים הסינטטי. במכתב ששלח אתמול ירון גדות לראש העירייה, אבי גרובר, וליועץ המשפטי של העירייה, עו"ד מיכה בלום,  הוא קובל על כך שלא נערכו ישיבות מועצה מן המניין לחודשים מרץ אפריל ומאי. גדות טוען כי מדובר בפגיעה בדמוקרטיה ומרמז לכך שיש בין המחליטים על ביטול הישיבות כאלה שניצלו את המצב, במיוחד ראש העירייה עצמו, כדי להתחמק מדיונים בנושאים מעוררי ביקורת ומחלוקת במועצה.

גדות מבקש לקבוע ישיבת מועצה לכל המאוחר ליום ראשון הקרוב אשר בו על פי הנחיות משרד הבריאות ניתן לערוך אירועים במרחב הפתוח של עד 50 איש, מה שבהחלט מאפשר לדבריו קיום ישיבת מועצה עם הערכות מתאימה באצטדיון הכדורגל העירוני בשכונת מורשה או במגרש האימונים הסינטטי שנמצא בקרבת האצטדיון. גדות מוסיף: "יש לציין שניתן גם לקיים ישיבת מועצה בדיון באותו אופן שבו קיים ראש העיר את ישיבת המועצה שלא מן המניין בסוף מרץ לטובת אישור בהול של תקציב העירייה לשנה הנוכחית".

טלי למדן יועצת נדל"ן

ראש העירייה, אבי גרובר, מסר בתגובה: "פקודת העיריות קובעת היכן ואיך יתקיימו ישיבות מועצה ונכון למועד זה לא אושר אף שינוי בפקודה שמאפשר קיום ישיבה בזום ובטח לא במגרש כדורגל. לא מפליא שהאדון גדות מנסה שוב להפוך את הישיבות לקרקס או לאיזה פרק בתוכנית הטברנה".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

ירון גדות
ירון גדות. ישיבת מועצה באצטדיון

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.