הסטודנטים במרכז הבינתחומי למען הצוותים הרפואיים

סטודנטים במרכז הבינתחומי הרצליה יזמו מיזם שבמסגרתו סטודנטים ישמרו על ילדיהם של אנשי הצוותים הרפואיים על מנת להקל עליהם. שאפו!

שרון יונתן

המרכז הבינתחומי הרצליה. צילום: עמית גירון

הצטרפו לקבוצות האימון של Alik Fit - אליק

מיזם יוצא מן הכלל של סטודנטים במרכז הבינתחומי שהקימו פרויקט שנקרא SITTERSEEKER – פלטפורמה לחיבור בין צוותים רפואיים הזקוקים לעזרה בשמירה על הילדים לבין מתנדבים שישמחו להקל עליהם במהלך משבר התפשטות נגיף הקורונה. 

הצוות מורכב מ- 7 אנשים, מתוכם שני סטודנטים מהמרכז הבינתחומי – נטע לוי (מדעי המחשב-יזמות שנה א') ויואב שוטלנד (מדעי המחשב שנה ג') שאמרו אתמול: "במסגרת פרויקט חיבו״ק, הקרן ע״ש רות ורובל, אנו מתאמצים לסייע לכל חבר צוות רפואי במציאת מתנדב מתאים, אך ההתאמה היא ידנית ולוקחת זמן רב. המטרה שלנו היא לספק לעמותה פתרון נוח להתאמה זריזה בין מתנדבים לבין צוותים רפואיים הזקוקים לעזרה, על בסיס מיקום ומאפיינים שונים ולניהול פרויקט חיבו״ק בצורה קלה ומסודרת".

עוד ציינו כי: "הפרויקט הוקם בתחילת חודש מרץ ולפני כחודש התבצעה מסירה של המערכת לעמותה, כרגע אנחנו מלווים אותם בסיוע בתפעולה בתקופה זו ועובדים על גרסה נוספת משופרת עבורם. נשמח להזמין סטודנטים מהמרכז להתנדב ולתרום את חלקם במאמץ, בצורה קלה ונוחה".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.