"אני לוקח הכל באהבה ועם הרבה הומור" – בעל מספרה שחזר לעבוד היום

יורי מגד, ספר מהרצליה, שחזר לעבוד היום, מציין כמה התגעגע ללקוחותיו, מסביר מדוע הוא מצדיק את התנהלות הממשלה ומדוע הוא מקבל הכל עם המון אהבה

שרון יונתן

בתקופה שבה מרבית בעלי העסקים זועמים על התנהלות הממשלה מתברר שיש גם כאלו שמקבלים את המצב בהבנה ואין להם טענות לאף אחד. אחד מהם הוא יורי מגד, בן 54, ספר מזה 30 שנים שמספרתו נמצאת בפסג' שברחוב סוקולוב 32 בהרצליה. יורי סגר את המספרה ב-18 למרץ והבוקר פתח אותה מחדש, על פי הנחיות הממשלה.

עו"ד רונן צ'יניאו

יורי מספר על התקופה שבה שהה בביתו ולא עבד: "כמובן שזאת תקופה שלא הייתה בה הכנסה וכל התשלומים המשיכו לרדת. הייתי בקשר עם הלקוחות, שכל הזמן שאלו מה נשמע ומתי אפתח את המספרה. הסברתי להם שכל עוד ההנחיות לא מאפשרות לי אז לא אפתח אותה. אמרתי להם שהם צריכים להתאזר בסבלנות ושימתינו עוד קצת. לחלק מהם נתתי עצות בטלפון איך לעשות צבע לשיער".

בניגוד לבעלי עסקים רבים, ליורי אין טענות על התנהלות הממשלה וטוען כי ההנחיות שניתנו היו נכונות: "נכון שזאת פגיעה כלכלית אבל חשוב יותר לשמור על בריאות הציבור. היום המצב התבהר טוב יותר ולדעתי הממשלה עשתה נכון שסגרה את המספרות עד היום. הרי אף אחד לא סגר את החנויות בשביל בכיף, זה היה משהו שמתבקש שנועד בשביל דאגה לציבור. זה מצב נתון שהיה צריך להתמודד איתו".

יורי, זאת גישה שונה משל הרבה בעלי עסקים.

 "אני תמיד מסתכל על הצד החיובי ולוקח דברים באהבה ועם הרבה הומור. על אחד השלטים במספרה רשמתי היום "נא לא להתנשק עם הספר".

איך העברת את התקופה בבית ולמה הכי התגעגעת?

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

"כמובן שהכי חסרה לי זאת ההכנסה וגם הלקוחות כי אני בן אדם של אנשים ואוהב את התנועה ברחוב. ניצלתי את התקופה הזאת כדי לעשות דברים בבית ולהתעסק עם רהיטים ישנים שזה תחביב שלי".

איך אתה מסתדר עם ההגבלות החדשות?

"מהיום מותר שיהיו בתוך המספרה רק שני אנשים, חוץ ממני, עם כפפות ומסכות. חיטוי זה דבר שאני ממילא רגיל אליו. אני רק מקווה שאנשים יעמדו בהנחיות והמצב ישתפר ולא נחזור לסגר. השבוע יש את יום הזיכרון ויום העצמאות אבל אני מאמין שמשבוע הבא נחזור לעבוד בפול גז".

יורי מגד ספר בהרצליה
יורי מגד בפעולה. לוקח הכל באהבה

https://chat.whatsapp.com/GByU11ycZEC8YDSTPlPAd6

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

One thought on “"אני לוקח הכל באהבה ועם הרבה הומור" – בעל מספרה שחזר לעבוד היום”

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.