הרצליה זוכרת: בצל משבר הקורונה יערכו בערב יום הזיכרון טקסים וירטואליים

בשל ההנחיות על איסור התקהלות יערכו שלושה טקסים וירטואליים שיעברו באמצעיים דיגיטליים: הטקס הראשון בבית יד לבנים במעמד ראש העירייה, לאחריו טקס של המרכזיים הקהילתיים בגן בן שפר ובסיום מפגש לזכר חלל צה"ל

שרון יונתן


בשל ההנחיות למניעת התפשטות הקורונה, תקיים עיריית הרצליה ביום שני ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, שלושה טקסי זיכרון ללא קהל, שיועברו בשידורים חיים בפלטפורמות דיגיטליות. כל הפרטים על הטקסים והרישום אליהם באתר העירוני ובפייסבוק של עיריית הרצליה.

קימקו חוגגים 30 ואתם מרוויחים. מגוון דגמים במהדורה מוגבלת וספורטיבית בתנאים חגיגיים כולל הובלה עד הבית!


הטקס העירוני המרכזי ישודר מבית יד לבנים, בחדר ההתייחדות לחללי צה"ל, והוא ייפתח מיד לאחר שתישמע הצפירה בשעה 20:00. בטקס יישאו דברים ראש העיר משה פדלון ובשם המשפחות השכולות עפרה שמואלי. קדיש יאמר האב השכול מייק יצחקי.  במהלך הטקס תוקרן מצגת של שמות חללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, תושבי העיר הרצליה. כמו כן, להקת על הבמה תופיע בקטעי קריאה ושירה ולהקת שבעת הכוכבים במופע מחול חורף 73.


בסיום הטקס , בשעה 20:45, יעבור השידור לגן בן שפר לטקס המרכזים הקהילתיים, שם יתקיים טקס קהילתי עירוני, בו יושמעו קטעי קריאה על ידי ילדי ביס בן צבי ושירה על ידי חניכי תנועת הצופים ובני נוער  מהרצליה, וכן יוקרנו סרטונים שייצרו פסיפס של חניכי תנועות הנוער בעיר ותושבים השרים את השיר כולנו רקמה אנושית אחת. יצחק פרץ, אב שכול ,יאמר קדיש והרב דוד הורדן ישא את תפילת אל מלא רחמים.


בשעה 21:30 יתקיים בבית קינן מפגש זום בהקשבה לתקומה שבו יובל עילם יספר על חברו, סרן ניר פורז זל, מפקד צוות ביחידת סיירת מטכל שנפל בניסיון החילוץ של חייל צה"ל החטוף נחשון וקס"מן זל. על פעולת החילוץ זכה ניר פורז בצל"ש הרמטכ"ל לאחר מותו.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.