אופטימיות קלה לבעלי העסקים בהרצליה: פטור מארנונה לשלושה חודשים

עיריית הרצליה עומלת בימים אלו על המתווה שיקבע אלו עסקים יזכו לפטור בארנונה לתקופה של שלושה חודשים. ראש העירייה, משה פדלון: "אנו עושים ככל שניתן להקל על בעלי העסקים"

שרון יונתן

בשורה טובה לבעלי העסקים בהרצליה: עיריית הרצליה בונה בימים אלו את המנגנון ליישום עקרונות הפעולה בכל הקשור להקלות על עסקים וזאת לפי התקנות שעליהם חתם שלשום שר הפנים, אריה דרעי, ולפיהם ינתן פטור מתשלומי ארנונה לשלושה חודשים: מרץ, אפריל ומאי.

דני רז לוגשי - משפחת רז נדל"ן

התקנות יחולו על המגזר העסקי, לרבות משרדים, שירותים ומסחר, תעשייה, בתי מלון, בתי מלאכה, חניונים ועוד. לעומת זאת, נכסים מסוימים המפורטים בתקנות, יוחרגו ולא יהיו זכאים להנחה או לפטור מתשלום הארנונה.

בהודעת העירייה היום נכתב: "על פי המתווה, העירייה תעניק הנחה בארנונה בשיעור של 100% לעסקים לשלושה חודשים, מרץ עד מאי. בימים הקרובים העירייה תוציא פרסום מסודר של כל הנהלים וההבהרות". בעירייה הדגישו כי על פי המתווה ההנחה היא לסוגי העסקים העומדים בקריטריונים שנקבעו בתקנות.

ראש העירייה, משה פדלון, אמר: "העסקים המקומיים הם הדופק הפועם של העיר, בעת הזו אנו עושים ככל שניתן על מנת להקל ולאפשר לבעלי העסקים יציאה מהמשבר הנוכחי".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, ציין: "העסקים בהרצליה הם נידבך מרכזי של הקיום העירוני ובימים אלו הערבות ההדדית והסיוע הם הערכים המנחים את פעולתנו".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.