יו"ר הנהגת ההורים הארצית תוקף: "פתרון הלמידה המקוונת הוא לא טוב ולא ישים"

עו"ד אייל בן יהודה באום מרמת השרון, יו"ר הנהגת ההורים הארצית ולשעבר יו"ר הנהגת ההורים ברמת השרון, מותח ביקורת על הלמידה המקוונת שחוזרת מחר ומסביר מהו הפתרון המועדף על ההורים

שרון יונתן

"הפתרון שהציע משרד החינוך להמשך הלמידה מרחוק הוא אינו טוב ולא ישים" כך אמר הערב (שבת) עו"ד אייל בן יהודה באום מרמת השרון, המכהן כיו"ר הנהגת ההורים הארצית ולשעבר יו"ר הנהגת ההורים ברמת השרון.

לא עוד חלומות רעים ומחשבות מפחידות - מרכז מתחברים

את הדברים השמיע עו"ד באום (בתמונה) במהדורת החדשות בערוץ 12, כאשר לשאלתה של המנחה דנה וייס אמר: "בוודאי שזה לא פתרון טוב. הוכח שתכנית הלימודים המקוונת היא לא ישימה לילדים הקטנים בוודאי לא לילדי כיתות א עד ג. אז הפתרון שהוצע הוא לא פתרון".

באום הסביר מדוע התכנית אינה טובה: "לא ניתן לדרוש כרגע מהורה שגם יחזור לעבודה וגם ישב על הילד על המחשב בבית ולא תמיד גם יש מחשבים לכל הילדים בבית. במצב כזה ההורה יצא קירח מכאן או מכאן, גם לא יעבוד וגם לא יצליח לעזור לילד והילד עצמו ישלם ברגשיות שלו ובקיפוח על כך שלא יבין מה רוצים ממנו".

באום הציע פתרון שבו תומכת הנהגת ההורים הארצית: "אנחנו מבינים שיש מתח בין משרד החינוך למשרד הבריאות ויש שתי גישות, אבל אנחנו בעד גישת ביניים. הפתרון צריך להיות מידתי. כמובן שלא ניתן לשלוח את הילדים לבתי הספר במתכונת הישנה, אבל אין בעיה לפתוח כיתות קטנות של שלושה עד חמישה ילדים, ולשלוח את ילדי הגנים והתלמידים עד כיתה ג', לשחרר את ההורים ולחזור לשגרה, כמובן תחת הנחיות משרד הבריאות ותחת מידתיות, לא בעולם הישן אלא בעולם החדש אבל לתת פתרון שהוא ישים. גם לתלמידי הבגרויות צריכים גם פתרונות".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.