משבר הקורונה: עיריית רמת השרון פועלת במגוון תחומים

קשר עם האזרחים הוותיקים, שמרטפיה לילדי עובדי מערכת הבריאות, מרכז שהייה לילדים עם מוגבלויות ולקויות- אלו רק חלק מהפעילויות שמפעילה עיריית רמת השרון למען תושביה בימים קשים אלו

שרון יונתן

בעיריית רמת השרון ממשיכים לפעול למען הציבור בתקופה קשה זו ומתגאים בכך שהם לא פוסחים על אף אחד.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 4 חדרים? צורי ונעמי

השירותים החברתיים עם מוקד קורונה ומתנדבי מגוונים מתקשרים בימים אלה לכל אחד ואחת מהאזרחים הוותיקים בעיר. "מבחינתנו אין אפילו אחד מאלפי האזרחים הוותיקים שיישאר לבד בלי שום פניה" אומרים בעירייה ומוסיפים "הטלפונים הם גם לכאלה שיש להם עורף משפחתי חזק אנחנו מוודאים שהכל בסדר. במסגרת הטלפונים עולות דרישות שונות לסיוע ואנחנו מטפלים בכל דרישה באופן פרטני".

שירות נוסף לציבור המוערך בימים אלו הוא שמרטפיה לאנשי מערכת הבריאות- פרויקט עירוני של העירייה לשמרטפיה לילדים שההורים שלהם עובדים במערך הבריאות ונמצאים במהלך היום בבתי החולים. מדובר ביוזמה של הנהלת העיר, ראש העירייה אבי גרובר והמנכ"לית שירלי פאר יגרמן, ומי שמתפעל זאת הוא אגף החינוך לצד בני שירות, ש"ש ועוד.

בנוסף, מפעילה העירייה מרכז שהייה לילדים עם מוגבלויות ולקויות. בעירייה מסבירים כי בשעה שלהורים קשה עם הילדים בבית יש משפחות שמתקשות הרבה יותר, בשבילם הוקם מרכז שהיה יומי לילדים, המופעל על ידי האגף לשירותים חברתיים, כאשר המטרה היא לאפשר לילדים מסגרת גם בימים לא פשוטים אלה.

מלבד הדברים האלו, מציינים בעירייה כי כל הזמן נמשכים הפרויקטים השונים לעזרה לקהילה כמו חלוקת מזון, סלים לפסח, סיוע במשלוחים וקניות, סיוע לתרופות ועוד.

https://chat.whatsapp.com/IHbpyey1oW71xR33PiUP9c

עו"ד רונן צ'יניאו

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.