למידה מרחוק נוסח רמת השרון – שילוב אנשים מתוך הקהילה

ברמת השרון החזירו את הלמידה מרחוק עם שינוי מקורי – לא רק מורים יעבירו שיעורים אלא גם אנשים מתוך הקהילה במגוון נושאים. דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה: "אנו משלבים את הקהילה בתוך תכנית הלמידה מרחוק"

שרון יונתן

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

ברמת השרון לא חיכו להחלטת המדינה וכבר אתמול (שלישי) חידשו את מערך הלמידה מרחוק, בתוספת יצירתית ומקורית – שילוב אנשים מהקהילה במערך הלמידה.

בעירייה ציינו כי זו הפעם הראשונה בישראל ובה רשות מקומית רכשה תוכנה ייחודית ובאמצעותה יועברו שיעורים והדבר ייעשה בפיקוח ומעקב של מורים שגויסו לטובת הנושא.

במהלך מערך השיעורים ישולבו רצועות של אנשים ומורים מהקהילה מחינוך הפורמלי ושאינו פורמלי שיחברו את התלמידים למערך התל"ן אותו הם מכירים מהשגרה, כאשר הכוונה היא לשלב שיעורי זומבה, יוגה, תיפוף על הגוף, ספורט ועוד. בין השאר יתקיים מחר (חמישי, 12:00) שיעור עם שי פירון, שר החינוך לשעבר, כאשר גם ראש העירייה, אבי גרובר, וסגניתו דוברת וייזר, מחזיקת תיק החינוך, יעבירו שיעורים לקהילה.

וייזר אמרה היום: "באופן מאוד ייחודי אנו משלבים את הקהילה בתוך תוכנית הלמידה מרחוק. בימים כאלו כולנו צריכים לתת יד ולהושיט יד האחד לשני, במיוחד עבור מטרה מקודשת, שיפור המורל של הילדים שלנו שיושבים עכשיו בבית. הרגשת הביחד גורמת לכולנו להעצמה ולחיזוק החוסן הפנימי והקהילתי".

וייזר הוסיפה: "בחרנו בקפידה את המורים ונדהמנו מההיענות. בסופו של דבר גילינו שכל אחד רוצה להיות מורה וכשהטכנולוגיה מאפשרת אז המגוון כמעט בלתי נגמר. זו מערכת טכנולוגית שמצליחה להביא לתלמיד ידע נרחב והעשרה במגוון תחומים שחינוך ממלכתי היה מתקשה להביא לו".

דני רז לוגשי - משפחת רז נדל"ן

שלומית שפיגלבלט, ראש אגף החינוך בעירייה: "הושקעה מחשבה רבה בבחירת והתאמת התכנים לשכבות הגיל. שמחנו לראות את ההיענות הרבה של אנשי החינוך וקהילה המקומית".

ברמת השרון ציינו שאם הפיילוט יצליח הם ינסו לשלב אותו גם ביום שאחרי, כאשר התקופה תשמש לבחינה. בעירייה הוסיפו כי המערכת הטכנולוגית שהקימה העירייה מותאמת לכל כיתה ומסוגלת לנטר מי מהתלמידים השתתף באלו שעות ועוד.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.