מדיטציית ההר ליציבות במצב של אי ודאות / שרית זלצר

וירוס הקורונה משנה את אורחות החיים, מחייב שינוי בהרגלים, משפיע על המצב הכלכלי ועל מצב הרוח הכללי. שרית זלצר, פסיכותרפיסטית בגישת המיינדפולנס, בטור מיוחד ל"שרון אונליין", כולל 15 דקות של תרגול מוקלט

***

לידרס סוכנות תיווך בהרצליה

קודם כל, מאחלת בריאות שלמה לכל מי שבהתמודדות עם וירוס הקורונה וכל מחלה פיזית אחרת שמערערת יציבות פיזית ונפשית – לאלה שבבידוד ומתגעגעים למגע ומפגש אנושי, לאלה שמתמודדים עם חרדה ודאגה מפני הידבקות ותוצאותיה ובעצם לכולם. וירוס הקורונה משנה את אורחות החיים, מחייב שינוי בהרגלים, משפיע על המצב הכלכלי ועל מצב הרוח הכללי.

בשבועות האחרונים גם יש טיפולים שמתקיימים און ליין. יש הרבה יתרונות גם בתהליך אונליין, כשאפשר להיפגש בסביבה הביתית – ועל זה אכתוב בהמשך.

לראשונה השבוע העברתי מפגש מקוון, שיעור לקבוצה גדולה. מאתגר ומסקרן להיפגש ב-Zoom. מדובר בשינוי תפיסתי לגבי האופן שבו נפגשים, אבל התכנים והתהליכים נמשכים ובמיוחד כעת. אחד המשתתפים שיתף שפתאום כל מה שאנחנו התעסקנו איתו עד עכשיו נראה קצת אחרת – והוא, שתמיד ממהר, פתאום יושב על השטיח עם הבן הקטנטן שלו ונהנה להיות נוכח ברגע הזה.

בכמה מרכזים חשובים עולמיים, שמדי שבוע מעלים מידע על מחקרים ותובנות בתחום המיינדפולנס, ההכוונה היא להתייחס למצב הרגיש בו אנו נמצאים- עם תבונה.

תמיד חסר לנו זמן, פתאום יש זמן ומה עושים איתו? לפי הסרטונים שאני מקבלת בימים האחרונים, נראה שהבידוד והחשש מווירוס הקורונה מזרז ומפתח יצירתיות וחוש הומור שטובים תמיד בכל מצב.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 5 חדרים? צורי ונעמי

קראתי על המלצה להתייחס לבידוד כהזדמנות לריטריט שיכול להימשך חצי יום או יותר. ריטריט כדי לפרוש מהשגרה המתרוצצת ולתת לעצמנו זמן להתכווננות מחדש. סוג של ריסטרט למערכת הרגשית, המנטאלית והגופנית.

התרגול של מדיטציית הר יכול לתת תחושה של יציבות במצב של אי וודאות. החוויה משפיעה על הלך הרוח והתחושה הכללית.

אשמח לשמוע אילו מהתרגולים משרתים אותך באופן הכי יעיל ומיטיב עבורך!

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

שרית זלצר. פסיכותרפיה בשילוב גישת המיינדפולנס (קשיבות) ויצירה
אתר הבית של שרית זלצר: www.saritzeltzer.com

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.