עיריית הרצליה: עוברים למתכונת חירום

מגפת הקורונה מביאה אותנו למצב שלא הכרנו – העירייה תעבוד החל ממחר בבוקר (ראשון) במתכונת חירום ופעילויות רבות יופסקו לאלתר

שרון יונתן

רישום לכיתה א ולגני ילדים לשנת הלימודים תשפ"ב עיריית רמת השרון

עיריית הרצליה עוברת לעבוד במתכונת חירום ולא תקיים קבלת קהל בבנין העירייה. כך הוחלט הערב בעקבות ההנחיות החדשות שעליהן הצהיר הערב (שבת) ראש הממשלה, בנימין נתניהו, במסיבת עיתונאים שקיים.

בין השאר הודיע נתניהו על כך שתופסק לאלתר פעילות גני הילדים, הפעוטונים והחינוך המיוחד ויסגרו מקומות הבילוי והפנאי. כמו כן, הינחה נתניהו לשמור על מרחק 2 מטר בין אנשים ושלא תהיה התכנסות של למעלה מ-10 אנשים בחדר.

בעקבות כך, הודיעה העירייה כי היא עוברת לעבודה במתכונת חירום ולא תקיים קבלת קהל בבניין העירייה. כמו כן יופסקו לאלתר כל פעילויות הספורט (בני הרצליה), המתנ"סים, הספריות, החוגים, החינוך הבלתי פורמאלי וכלל פעילות התרבות והפנאי העירונית.

העירייה תמשיך במתן שירותים עירוניים חיוניים, כאשר ראש העירייה, משה פדלון, הודיע על הפיכת המוקד העירוני למרכז שליטה עירוני שיעבוד במתכונת חירום שתשפר את יכולת המענה המיידי על פי מידת הדחיפות ותחומי הצרכים בעת זו.

מרכז השליטה יעבוד במתכונת של מכלולים שיתנו מענה מיטבי בתחומים של פיקוח, ביטחון וסביבה, רווחה, בריאות, קהילה, חינוך, ולוגיסטיקה. זאת, תוך פיקוח שוטף על ביצוע משימות. בנוסף, עוברת העירייה לעבוד על פי צוותים משימתיים שיטפלו במשברים מקומיים ובמשימות מיוחדות ודחופות. בימים אלו מכלול השליטה עומד לשירות התושבים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בטלפון 106.

עו"ד רונן צ'יניאו

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.