פדלון פעל נכון / שרון יונתן

עם כל הצער והכאב, ולמרות ההיסטריה הכללית, במצב הנוכחי ההחלטה של ראשי הערים בהרצליה וגם ברמה"ש על ביטול אירועי פורים היא נכונה. למען ילדי הרצליה יש לקוות שהעדלאידע אכן לא תבוטל – אלא תתקיים במועד מאוחר יותר

שרון יונתן

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 5 חדרים? צורי ונעמי

בסוף שנת 2013, מספר דקות לאחר שהוא ושאר חברי מועצת העיר נשבעו אמונים למדינה בטקס המסורתי באולם הספורט של תיכון היובל, תפסתי את ראש עיריית הרצליה הנכנס, משה פדלון, לראיון ראשון וקצר. כששאלתי אותו מה יהיה הדבר הראשון שהוא רוצה לבצע כראש עירייה, הוא ענה לי ללא היסוס: תהלוכת עדלאידע בפורים שתהפוך למסורת. אמר ועשה. מספר חודשים לאחר מכן התקיימה העדלאידע הראשונה בהרצליה שזכתה להצלחה בלתי רגילה. אלפי ילדים מחופשים, הופעות וריקודים עם מוזיקה ססגונית ושמחה רבה, כאשר ההורים מחפשים את הרגע המתאים לתמונה הנכונה.

מאז התקיימו עוד 6 אירועי עדלאידע מושקעים ומוצלחים שזכו לשלל תגובות חמות ונלהבות מתושבי העיר. שישה ימים בלבד והמון חוסר מזל הפרידו בין קיום העדלאידע השנה לאיסור הגורף שהטיל ביום רביעי משרד הבריאות.  יש הטוענים כי מדובר בהיסטריה מוגזמת (ואני שותף לדעה זו), אבל לאחר שהתקבלו הנחיות אלו ממשרד הבריאות לא הייתה לראשי הערים של הרצליה רמת השרון ברירה, אלא לבטל את האירועים המרכזיים.

בעיריית הרצליה הודיעו כי האירוע נדחה, כך שלא מן הנמנע שהוא יתקיים במועד מאוחר יותר. אז נכון, אמנם זה לא יהיה בפורים, אבל למען הילדים שהתאמנו ימים רבים על התהלוכה והמופעים ולשאר הילדים וההורים הצופים מהצד זאת תהיה חוויה יוצאת מן הכלל, גם אם האירוע לא יתקיים בתאריך המקורי.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.