"לאפשר לתושבים להציל את חייהם"

חבר המועצה משה ועקנין (ש"ס) פנה לראש עירייית הרצליה בדרישה להחזיר למסלול את תמ"א 38/2 ובכך לאפשר לתושבי מרכז העיר אפשרות לבצע פרויקטים של פינוי בינוי כהיערכות לרעידת אדמה אפשרית

שרון יונתן

מעוניינים לקנות נכס? - דורון כץ

חבר המועצה משה ועקנין (יו"ר סיעת ש"ס) פנה השבוע לראש העירייה, משה פדלון, העומד גם בראשות הועדה המקומית לתכנון ובניה, בדרישה להחזיר למסלול את תמ"א 38/2 (פינוי בינוי) וזאת על מנת לאפשר לתושבים להציל את חייהם במקרה של רעידת אדמה גדולה.

"לאור העובדה שבחודש האחרון התרחשו בארץ פעמיים רעידות אדמה שהורגשו היטב מצפון הארץ ועד מרכזה אבקש לשקול את האפשרות להסיר את ההקפאה של שיפוץ מבנים בתכנית התמ"א שהוכרזה במרכז העיר", פתח ועקנין את פנייתו לפדלון והוסיף: "יש לעבור לתכנית תמ"א 2, המדברת על הריסה ובניה מחדש כולל חניון תת קרקעי שיפתור את מצוקת החניה ובנוסף חיבור תשתיות חדש ומשודרג שיקל על התשתית הקיימת".

ועקנין ציין כי "במרכז העיר ישנם עשרות בניינים ישנים ללא חדרי ממ"ד וללא יסודות חזקים שיעמדו בלחץ של רעידת אדמה במקרה וחס ושלום תגיע בעוצמה גבוהה למרכז הארץ.

מדובר בסכנה אורבת בפתח  לאסון רב ממדים עם קורבנות רבים. חייבים למנוע זאת שעה אחת קודם לפני שיהיה מאוחר מדי. פיקוח נפש דוחה הכל מכל, אבקש  להחזיר למסלול את תמ"א 2 ולתת לתושבים את האפשרות להציל את נפשם ואת ביתם".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.